رویه ارسال محصولات

ارسال محصولات در تنکیچ به روش های زیر صورت میگیرد:

 

۱- ارسال در روزهای معمول سال

 

ارسال محصولات مطابق با اولویت زمانی ثبت سفارش ها انجام میشود ، ارسال کالا در استان اصفهان همه روزه انجام میگیرد و در این  استان ارسال سفارش های با مبلغ بیش از صد هزار تومان به صورت رایگان انجام میشود.

 

امکان ارسال سفارش هایی که تا ساعت ۱۵ و از روز شنبه الی چهارشنبه ثبت میشود در روز بعد وجود دارد و سفارش هایی که بعد از ساعت ۱۵ و در روزهای تعطیل رسمی کشور ثبت میشوند ، در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش صورت میگیرد.

 

ارسال برخی از محصولات ممکن است که بیش از یک  روز زمان ببرد که در این صورت بعد از ثبت سفارش ، با شما تماس گرفته شده و هماهنگی های لازم صورت میگیرد و در صورت لغو سفارش در این زمان تمامی مبلغ پرداختی شما به صورت کامل عودت داده میشود.

 

ضروری است که شما خریداران محترم در هنگام تحویل کالای خریداری شده خود ، سلامت فیزیکی و صحیح و سالم بودن کالا را در حضور فرد تحویل دهنده بررسی کرده و در صورت مشاهده مشکل ، بایستی به مامور تحویل دهنده و یا خدمات مشتریان سازه کار اطلاع دهید ، بدیهی است تحویل گرفتن کالا از سوی شما مشتریان به منزله سلامت فیزیکی محصول میباشد.

 

نصب و یا استفاده از محصولاتی که باید نصب و راه اندازی محصولات توسط نصاب آن شرکت انجام شود ، تنها میبایست توسط نصاب آن شرکت صورت گیرد که برای انجام این کار بایستی با آن شرکت مربوطه و یا نمایندگی مجاز آن شرکت برای نصب و انجام امور گارانتی و ضمانتنامه تماس بگبرید و در غیر این صورت امکان استفاده از گارانتی و ضمانتنامه از بین خواهد رفت.

 

امکان پرداخت در محل تنها برای مشتریان ساکن استان اصفهان وجود دارد 

هزینه ارسال کالا برای خریدارانی که مجموع مبلغ فاکتور آن ها بیش از صد هزارتومان باشد و ساکن استان اصفهان باشند به صورت رایگان است و هموطنانی که در سایر استان ها ساکن هستند هزینه ارسال کالای آن ها مطابق با هزینه باربری و یا اداره پست محاسبه شده و پرداخت آن در زمان تحویل کالا صورت میگیرد.

 

برای دریافت کالا از مامورین تحویل ، به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر مطابق با مشخصات ثبت شده در فاکتور الزامی میباشد.

 

۲- ارسال در روزهای تعطیل سال

 

ارسال در روزهای تعطیل رسمی سال و روزهای آغازین سال نو از تاریخ ۲۷ اسفند الی ۷ فروردین سال نو صورت نمیگیرد و سفارش های ثبت شده در این روزها در اولین روز کاری بعد از روز ها و تاریخ های ذکر شده پردازش و آماده ارسال میشود.

 

و شرایط و ضوابط ارسال همچون ارسال در روزهای معمول که پیشتر گفته شد، میباشد.

بستن
مقایسه